Nowy iPad Pro

Tablety Apple oferowane w linii Pro zaliczane są do najbardziej zaawansowanych urządzeń tego rodzaju. Wielu użytkownikom z powodzeniem zastępują nawet laptopy, oferując szereg funkcjonalności. Nadają się do pracy, do domowej rozrywki i artystycznych wyzwań. Co jakiś czas pojawia się odświeżona generacja tego urządzenia. Czy nowy iPad Pro zasługuje na uwagę? Na jakie innowacje, poza innym wyglądem, mogą liczyć użytkownicy? Czy najnowszy model może być pierwszym tabletem? Apple znowu zaskakuje pozytywnie.

Gdzie kupić nowy iPad Pro? Jeśli nie masz możliwości wybrania się do stacjonarnego oficjalnego salonu, skorzystaj z propozycji sklepów dostarczających sprzęt i oficjalne akcesoria od firmy Apple.

iPad Pro w nowej odsłonie

Czy warto zainwestować w nową wersję tabletu? Sprzęt Apple’a jest dość drogi, choć możesz liczyć na częste promocje i wygodne raty, także telefonów i Macbooków – sprawdź na: Lantre Apple sklep.

Przykład dotychczasowych iPadów Pro okazuje, że Apple wypuszcza nowy model przeciętnie co dwa lata. Zmienia się sporo: od designu, po lepszą pamięć, sposób ładowania rysika, a nawet drobne zmiany w procesorze czy nowy układ. Pod wieloma względami nowy tablet wyprzedza swoich poprzedników – i nie chodzi w tym przypadku wyłącznie o względy wizualne!

Wydajność i procesor iPada Pro

iPad Pro 2021 wyposażony został w najnowszy procesor Apple’a, co zdecydowanie wpłynęło na jeszcze lepszą wydajność urządzenia. To już nie znany wcześniej Bionic, ale nowe wcielenie M1 — doskonale znany użytkownikom Macbooków, Mac Mini oraz iMaków.

W komputerach wspomniany procesor okazał się rozwiązaniem, które zrobiło ogromne wrażenie zarówno na korzystających, jak i na recenzentach. Aplikacje, gry i programy do pracy graficznej działają w tym przypadku bez zarzutu.

Jeszcze lepszy aparat…

W nowym iPadzie Pro zastosowano jeszcze lepszy aparat. Może wydawać się, że to drobny szczegół, ale z pewnością element ten ma znaczenie dla osób, które regularnie prowadzą wideorozmowy z wykorzystaniem tego sprzętu.

Ciekawą nowinką i ogromnym atutem urządzenia jest przydatna funkcja śledzenia rozmówcy. Na czym ona polega? Nawet jeśli kadr jest mało fortunny, a ustawienie sprzętu podstawowe, można zauważyć podążanie za człowiekiem, gdy dana postać się rusza. Całość wygląda profesjonalnie i bardzo naturalnie.

Nie zmieniła się natomiast bateria, ale ten element nie wymagał poprawy. W pełni naładowany akumulator umożliwia wygodne korzystanie ze sprzętu przez 10-12 godzin, oczywiście w zależności od obciążenia.

Sprawdź również na: https://lantre.pl/c/149/ipad-akcesoria.html akcesoria do iPada.