Kurier online - najtańsza przesyłka do Holandii

Mając w zamiarze wysłanie paczki do kontrahenta lub klienta, który przebywa w Holandii, nietrudno stracić dużo czasu szukając najlepszej oferty spośród wszystkich firm kurierskich. Duża firma czy może mniejszy przewoźnik? Dzięki Allekurierowi tani kurier do Holandii jest na wyciągnięcie ręki, a do tego mamy maksimum pewności, że paczka dotrze do adresata.

Spis Treści

Broker kurierski

Czym właściwie jest broker kurierski? W najprostszych słowach jest to pośrednik między zleceniodawcą (klientem, który nadaje przesyłkę), a firmą kurierską. Dla większości osób, słowo pośrednik może kojarzyć się z kimś, kto nalicza dodatkowe koszty w zamian za swoją pomoc, jednak w tym przypadku jest zupełnie inaczej. Dlaczego? Trzeba na to spojrzeć bardziej, jak na nadawanie paczek wspólnie – jako jedna firma. Duże przedsiębiorstwa mają zawsze wypracowane dużo bardziej atrakcyjne ceny – a w tym przypadku Allekurier udostępnia te stawki dla swoich klientów.

Wygoda zamawiania – wszystko w jednym miejscu

Wybierając kuriera przez stronę Allekurier, klient ma możliwość łatwej i szybkiej wyceny u wszystkich największych firm kurierskich. Jak to działa? Na stronie głównej wyżej wymienionego serwisu wyświetlany jest bardzo prosty formularz, w polach którego uzupełnić trzeba informacje, takie jak:

  • waga paczki;
  • rozmiar paczki;
  • miejsce docelowe (w tym przypadku).

Po po zatwierdzeniu danych dotyczących paczki i miejsca docelowego wyświetlona zostanie lista firm kurierskich z wyszczególnioną ceną oraz czasem realizacji zlecenia (usługi ustawione są od najtańszej do najdroższej). Największe różnice w cenie pojawiają się zawsze, gdy do dostarczenia paczki wykorzystywane są samoloty.

Gdy wybierzemy i opłacimy kuriera, wtedy na kolejnej podstronie wyświetlony zostanie list przewozowy paczki do Holandii, który należy wydrukować i nakleić na zapakowaną przesyłkę. Kody kreskowe umieszczone na tym dokumencie pomagają w przyjmowaniu i wydawaniu przesyłki na każdym etapie jej podróży. Dzięki takim narzędziom mamy także możliwość śledzenia wysłanej przesyłki, a także wysłania adresatowi linku do trackera i umożliwienie także jemu podglądania, gdzie znajduje się jego paczka.

Maksimum pewności

Co sprawia, że usługi Allekuriera https://allekurier.pl/ cieszą się tak dużą popularnością? Z pewnością niska cena. Chociaż to nie wszystko! Allekurier współpracuje z wszystkimi największymi firmami kurierskimi, dzięki czemu klienci nie muszą się bać o swoją przesyłkę. Wszystko odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów obsługi, które zostały przez lata wypracowane u olbrzymich przewoźników, takich jak: UPS, DPD, DHL, GLS i Fedex.

Korzystanie z usług Allekuriera jest wyjątkowo proste, a przy tym pozwala na zaoszczędzenie całkiem sporej sumy pieniędzy. Wydaje się to rozwiązaniem koniecznym wszędzie tam, gdzie wysyłanych jest dużo paczek. Dotyczy to zarówno przesyłek zagranicznych, jak i tych lokalnych, krajowych. W końcu serwis ten pozwala oszczędzić na każdej wysyłanej paczce, a przy tym zapewnia doświadczenie płynące z największych firm kurierskich na świecie.