Gdzie szukać wyposażenia do lecznicy weterynaryjnej

Coraz więcej ludzi decyduje się na kupno lub adopcję zwierzęcia. Wiąże się to z potrzebą znalezienia odpowiedniej lecznicy, tak by nie tylko dbać o profilaktykę, ale również mieć gdzie zwrócić się w niespodziewanych wypadkach i sytuacjach awaryjnych. Prym wiodą lecznice o renomie, świadczące usługi najwyższej jakości. Jednym z czynników, który jest składową sukcesu przychodni weterynaryjnej, jest jej wyposażenie.

Spis Treści

Gdzie szukać dobrej hurtowni medycznej?

PZ Cormay https://weterynaria.cormay.com/ to hurtownia działająca na rynku od ponad 35 lat, nie sposób więc odmówić jej profesjonalizmu. Misją firmy jest jej stały rozwój. Wiadomo, że technologia, szczególnie w przypadku ochrony zdrowia zwierząt, zmienia się diametralnie. PZ Cormay wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, stale wzbogaca swoją ofertę, stawiając na specjalistyczny sprzęt i nowe, innowacyjne rozwiązania. Hurtownia ta oferuje nie tylko wyposażenie lecznic, również odczynniki i technologie służące diagnostyce. Zawsze można liczyć na merytoryczną pomoc pracowników. Nie tylko bogata oferta, profesjonalizm, ale także pozytywne recenzje klientów świadczą o renomie tej hurtowni.

Na jakie produkty zwrócić uwagę?

PZ Cormay jest dystrybutorem aparatury medycznej różnego rodzaju.  PZ Cormay oferuje w pełni zautomatyzowane przyrządy do wykonywania badań biochemicznych, które umożliwiają sprawdzenie aż 35 parametrów. W ofercie znajduje się również próżniowy system do pobierania krwi, a także analizator hematologiczny, który pozwala na pełny zakres badania w lecznicy. Ciekawym rozwiązaniem jest mały, szybki, zamknięty system do badań parazytologicznych. Wiadomo, że w przypadku pracy ze zwierzętami taki rodzaj badań jest niezbędny. Częstym badaniem wykonywanym przez weterynarzy jest analiza moczu. Teraz lekarze mogą nabyć przenośny półautomatyczny analizator moczu, którego działanie opiera się na testach paskowych. Lekarz wybiera rodzaj paska w zależności od parametrów, które chce badać. Ponadto PZ Cormay jest producentem odczynników, w ofercie są wysokiej jakości odczynniki chemiczne. Posiada kontrole, czyli próbki dające pozytywny wynik, weryfikujące poprawność testu oraz kalibratory. Te rozwiązania zapewniają walidację wykonywanych metod.

Odpowiednio wyposażona lecznica weterynaryjna to gwarancja dobrze zaopiekowanych i zdrowych zwierzaków, jak też i usatysfakcjonowanych tym faktem opiekunów. To także ułatwienie pracy lekarza weterynarii i zwiększenie jego możliwości diagnostycznych. Warto zainwestować w odpowiednią aparaturę, sprzęt i technologię i świadczyć usługi jak najwyższej jakości.