Przesyłki InPost dla e-commerce

Decydując się na wysyłanie paczki, warto skorzystać z firmy InPost. Szczególnie jest to dobre rozwiązanie dla firm, które wysyłają po kilka, a czasem kilkanaście paczek dziennie.

Przesyłki InPost dla ecommerce są bezpieczne i korzystne finansowo. Na przykład wysyłając więcej niż pięć paczek jednorazowo, to nasz kurier odbierze je od firmy bez żadnej dopłaty. Prezentacja oferty InPost skierowanej do ecommerce to przede wszystkim różnorodność w możliwościach wysyłania paczek. Można skorzystać z kuriera bądź paczkomatu. W przypadku wybrania opcji paczkomatu gwarantujemy, że przesyłka dotrze w ciągu 48 godzin do adresata. Można wysyłać także duże paczki do dwudziestu pięciu kilogramów.

Co ważne, jeśli Twój klient zdecyduje się na opłacenie paczki za pobraniem, to może zapłacić za nią bezpośrednio przy odbiorze z paczkomatu. Wystarczy, tylko żeby miał przy sobie kartę płatniczą. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i dlatego, każdy paczkomat InPost jest monitorowany. Warto podkreślić, że większość paczkomatów działa 24/7, co ułatwia odbiór paczki, w każdym momencie. Można także śledzić paczkę przez Internet na naszej stronie, dzięki czemu będziemy wiedzieć, kiedy dojdzie do naszego paczkomatu.

Jeśli zaś zdecydujesz się na kuriera z dostawą pod wskazany adres, to masz do wyboru trzy możliwości. Pierwsza to zwykły kurier, który doręczy paczkę w przeciągu doby. Co ważne, że w przypadku, gdy nie uda się nam dostarczyć paczki do Twojego klienta za pierwszym razem, to podejmujemy ponowną próbę dostarczenia. Adresat ma także możliwość bezpłatnego przekierowania przesyłki na przykład do sąsiada, jeśli wie, że nie będzie go o danej porze w domu.

Nasi kurierzy pracują od poniedziałku do piątku, aż do godziny siedemnastej. Warto także dodać, że  w trosce o bezpieczne dostarczenie przesyłki, nasi pracownicy dostarczają paczkę pod same drzwi, do rąk własnych. Dla tych, którzy chcą by przesyłka była u nich nawet już przed godziną dziesiątą, to mamy taką możliwość. Jest to nasz drugi rodzaj kuriera, który dostarczy zamówienie do konkretnej godziny: 10, 12 i 17. Maksymalna waga takiej paczki nie może przekroczyć 50 kilogramów. Trzecią opcją jest kurier lokalny. Dzięki tej możliwości możesz mieć pewność, że paczka dotrze tego samego dnia do Twojego klienta. Można wybrać tryb Express, gdzie paczka zostanie doręczona w ciągu nawet dwóch godzin. Co ważne przy tej opcji, dostarczamy także  w sobotę. Na naszej stronie https://inpost.pl/biznes-i-e-commerce można znaleźć także bezpośredni numer telefonu, gdzie nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące przesyłek InPost.