Aplikacja PitBot

Kiedy myślimy o rozliczeniu podatkowym, przed naszymi oczami ukazuje się sterta papierów i długie godziny spędzone z kalkulatorem w ręce. Przez taką wizję odkładamy złożenie zeznania nawet na długo po tym jak dostaliśmy od pracodawcy wykaz przychodów w postaci formularza PIT 11. Na szczęście to już przeszłość! Bo właśnie trafiłeś na innowacyjne narzędzie w postaci aplikacji PitBot. Od dzisiaj załatwienie niezbędnych formalności z fiskusem zajmie wyłącznie kilka minut. Sprawdź jak działa nasz program, i jakie daje korzyści.

Spis Treści

Czym jest aplikacja PitBot?

Aplikacja PitBot to innowacyjne narzędzie pozwalające na rozliczenie podatku bez wychodzenia z domu. Przejrzysty, intuicyjny interfejs sprawia, że podatki stają się proste – wystarczy kilka kroków, aby wysłać zeznanie do urzędu. Koniec ze zbędnymi formalnościami i godzinami spędzonymi nad  obliczeniami. PiBot umożliwia załatwienie wszystkiego na ekranie Twojego telefonu lub laptopa z dowolnego miejsca. 

Założenie konta w aplikacji jest zupełnie darmowe – nie ma tutaj żadnych ukrytych kosztów. Obecnie masz możliwość rozliczenia przychodów z PIT 11 we wszystkich pozycjach. Możesz również rozliczyć dochody  osiągane za granicą z takich krajów jak Holandia, Niemcy, Belgia czy Anglia.

Wypełnij PIT 36 z aplikacją PitBot – szybko i bez wychodzenia z domu

Nasz program do wypełniania PIT 36 pokieruje Cię przez cały proces sporządzenia deklaracji podatkowej. Wystarczy, że będziesz postępować zgodnie ze wskazówkami i odpowiadać na postawione pytania. Przekonasz się jakie to proste! Wszystkie zawiłości podatkowe wytłumaczone są w prosty sposób, przystępnym zrozumiałym językiem. Aplikacja sama zasugeruje Ci nawet możliwość skorzystania z ulg podatkowych, aby twoje rozliczenie było jak najkorzystniejsze.

Jeżeli wciąż masz wątpliwości czy będziesz w stanie stawić czoła podatkom osobiście, mamy dla Ciebie kolejne rozwiązanie – czat z konsultantem. Dostajesz możliwość powierzenia swoich spraw podatkowych w ręce doświadczonego specjalisty. Pozwoli Ci to upewnić się, że deklaracje nie zawiera żadnych błędów

Jak widzisz, rozliczenie podatku zaledwie w kilka minut jest możliwe. Bez żadnych wizyt w Urzędzie Skarbowym i bez żadnych problemów z niezrozumiałymi przepisami. Zadbaliśmy również o jeszcze jedną bardzo ważną kwestię – nasz urządzenie jest w pełni bezpieczne. Nie musisz więc martwić się o swoje dane.

PitBot to aplikacja na miarę naszych czasów – jest szybko i wygodnie, czyli tak, jak lubimy.