działka na sprzedaż

Takiej platformy sprzedaży działek jeszcze nie było. Buylando.io integruje kilka dostępnych w sieci narzędzi i aplikacji, dzięki czemu w kompleksowy i przyjazny sposób prezentuje oferty. Jednym kliknięciem potencjalny kupujący może sprawdzić nieruchomość i wszystkie informacje dotyczące działki na sprzedaż.

Od wielu miesięcy obserwujemy niespotykane do tej pory zainteresowanie kupnem działek. W ogromnym stopniu wpłynęła na nie pandemia: zmęczeni siedzeniem w domu Polacy jeden po drugim zaczęli dochodzić do przekonania, że mieszkanie z małym balkonem chcieliby zamienić na dom z dużym ogrodem. Gęsta, miejska zabudowa, konieczność posiadania coraz większej liczby m2 – powodów, dla których chcemy przenosić się poza miasto jest mnóstwo.

Nie było to więc  chwilowe zauroczenie wizją domu za miastem: począwszy od lata 2020 roku u notariuszy panuje ogromny ruch, a dziesiątki działek przechodzą z rąk do rąk. Nic nie wskazuje na to, by trend ten miał się odwrócić: wprost przeciwnie, popyt na ziemię, na której można wybudować dom, nie słabnie. Kluczowa jest oczywiście lokalizacja gruntu i jej rekreacyjny charakter.

Działka na sprzedaż jak sztabka złota

Obserwując tę sytuację, niejeden przymierzający się do sprzedaży działki może pomyśleć, że znalezienie kupca zajmie chwilę, bo wystarczy dać ogłoszenie w dowolnym serwisie ogłoszeniowym i telefon natychmiast się rozdzwoni. Tak może być, ale wcale nie musi.

Działka budowlana to zupełnie inny towar niż niepotrzebne opony czy ubranka, z których wyrosło już dziecko i jako taki wymaga zaoferowania w szczególny sposób. Kupujący już w chwili przeglądania ofert w internecie chcą dowiedzieć się jak najwięcej o stanie prawnym działki, zobaczyć plany zagospodarowania dla okolicy oraz obejrzeć jak najwięcej zdjęć, również z drona.  Te wszystkie udogodnienia oferuje Buylando.io, nowy serwis z ofertami działek na sprzedaż.

Znajdź grunt pod nową nieruchomość

Jest to platforma integrująca dostępne w sieci narzędzia i aplikacje. Odpowiednio wykorzystując ich możliwości, uzyskuje efekt synergii, dzięki czemu optymalizuje proces nawigacji użytkownika i mapowania gruntów oraz zwiększa efektywności prowadzonych kampanii marketingowych. Dzięki  wiedzy i doświadczeniu oferta sprzedaży nieruchomości szybko trafia do wyselekcjonowanego grona potencjalnych kupujących, którzy jednym kliknięciem uzyskują wszystkie niezbędne informacje o nieruchomości. Proces przebiega szybko i sprawnie, więc obie strony szybko osiągają swój cel.

działki na sprzedaż

Buylando.io to jednak coś znacznie więcej niż platforma do ekspozycji działek na sprzedaż. Platforma otwiera nowy rozdział w historii pośrednictwa w obrocie nieruchomości przenoszą go niemal w całości do sieci.

Chcesz sprzedać grunt? Sprawdź, co oferuje Buylando!

Przygotujemy materiały promocyjne

Naszym zadaniem jest przygotowanie materiałów, które będą odpowiadały przyjętym przez nas wysokim standardom. Materiały promocyjne obejmują zdjęcia (w tym zdjęcia panoramiczne i pokazujące okolicę), nagrania z drona, przygotowanie tekstu, w którym wypunktujemy wszystkie mocne strony Twojej oferty. Każda oferta ma swój indywidualny landing page, dzięki czemu wszystkie informacje, zdjęcia, mapy i nagrania są rozmieszczone w czytelny i przyjazny dla kupującego sposób. Dużym ułatwieniem będzie dla niego również automatyczny dostęp do danych przestrzennych i map kartograficznych, a to za sprawą integracji naszego serwisu z Geoportalem, czyli oficjalnym serwisem Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii.

Zapewniamy obsługę marketingową

Przygotujemy wszystkie materiały graficzne i intersujący opis nieruchomości. Będziemy zarządzać kampanią w mediach społecznościowych oraz w wyszukiwarce, dzięki czemu Twoja oferta trafi do szerokiego grona osób szukających działki budowlanej. Umiemy posługiwać się nowoczesnymi narzędziami i nie liczy się dla nas ilość wyświetlanych reklam, lecz to, by trafiły do odpowiednich osób.

Obsłużymy potencjalnych klientów

Wyróżnia nas profesjonalne podejście do każdej osoby, która wyraziła zainteresowanie ofertą. Kluczem do efektywnej sprzedaży jest czas reakcji na otrzymane zapytanie. W Buylando.io trwa to nie dłużej niż 12 godzin. Na każdym etapie oferujemy wsparcie techniczne i serwis, ale rozmowy z potencjalnym kupującym prowadzi już sprzedający.

Trzy najważniejsze korzyści ze współpracy z Buylando

  1. Oszczędzasz czas. My bierzemy na siebie przygotowanie materiałów, zadbanie o ekspozycję działki oraz wszelkie działania marketingowe.
  2. Oferta trafia do zainteresowanych odbiorców. Umiemy prowadzić działania promocyjne w ten sposób, by oferta trafiła do osób zainteresowanych zakupem działki spełniającej parametry Twojej nieruchomości. Dzięki temu nie prowadzisz rozmów z przypadkowymi osobami.
  3. Szybki proces sprzedaży. Automatyzacja działa i profesjonalizacja materiałów skraca do minimum czas podjęcia decyzji przez klienta.

Swoją ofertę kierujemy nie tylko do właścicieli działek budowlanych i rolnych, ale świadczymy usługi również na rzecz przedstawicieli branży nieruchomości poszukujących gruntów pod nowe inwestycje.