Budowa dachów

Dach to wizytówka domu, która powinna komponować się z innymi elementami otoczenia domu i całym budynkiem. Współcześnie pokrycia dachowe wykonuje się z różnych materiałów, takich jak blachodachówka, dachówka betonowa, ceramiczna, blacha trapezowa, krycie papą termozgrzewalną oraz gontami bitumicznymi.

Zaplanowanie dachu w swoim domu wymaga namysłu, wiedzy, konsultacji ze specjalistami od usług dekarskich. Profesjonalna firma zajmująca się kryciem dachu zawsze przedstawia klientowi wiele rozwiązań i konsultuje je z klientem http://dachserwis.com/.  Dach powinien się podobać przede wszystkim właścicielom budynku i pasować pod względem stylu i kolorystyki do innych elementów zabudowy.

Usługi dekarskie

Firma podejmująca się wykonania usługi pokrycia dachowego zazwyczaj wykonuje również inne czynności dekarskie, takie jak stawianie więźby dachowej, deskowanie i obróbka blacharska, montowanie rynien z różnych materiałów, jak miedź, stal, PCV, przeglądy i konserwacja konstrukcji dachowych. Czasem potrzeba również zdemontować i zutylizować stare pokrycie dachowe, które zawiera szkodliwe dla zdrowia i środowiska substancje, jak np. eternit. Firma profesjonalnie i kompleksowo montująca dachy przygotowana jest na różne prace dekarskie, które prowadzą do zbudowania nowego i estetycznego pokrycia dachowego.

Projekt dachu to pierwszy etap, przez który trzeba przejść przed podjęciem decyzji. Spośród wielu możliwości należy wybrać taką, która najbardziej podoba się klientowi. Wszelkie uwagi z jego strony należy uwzględnić w zaproponowanym projekcie i jeśli jest taka potrzeba, nanieść korektę na pierwotny projekt.

Dachy wykonane z pasją i najwyższą precyzją

Wykonanie dachu według projektu, to jedno, ale zbudowanie go z pasją, w taki sposób, aby wyróżniał się od innych pokryć dachowych, to drugie. Każdy właściciel budynku pragnie, by jego dach miał „duszę”, wyróżniał się na tle innych pokryć dachowych. Mimo że obecnie wiele dachów jest podobnych do siebie, to detale decydują, że każdy dach jest oryginalny i specyficzny. Profesjonalna firma rozumie tę potrzebę klienta. Każdy dach to oryginalne dzieło, nadające bryle budynku charakteru. Ekipa dekarzy, którzy pracują z pasją i zaangażowaniem, jest w stanie stworzyć taki dach, który będzie nie tylko funkcjonalny, estetyczny, ale i jedyny w swoim rodzaju. Takie właśnie pokrycia dachowe oferują klientom najlepsi dekarze, dla których praca i pasja to jedno.