Jaki tort zamówić dla dziecka?

0
818

Bez tortu nie ma prawdziwych urodzin. To najważniejsza atrakcja, każdej dziecięcej imprezy. Najnowsze trendy cukiernicze zachwycają nie tylko maluchów, ale także ich rodziców. Z ciasta da się robić wszystko. Pastelowe kolory kreują na torcie piękny, bajkowy świat. Super bohaterowie, personalizowane dekoracje czy smakowite masy, przypominające do złudzenia ulubione słodycze, uwodzą i czarują. Czym kierować się w wyborze tortu dla dziecka? Zobacz, co na ten temat mówią profesjonaliści z cukierni Williams.

Spis Treści

Słodkie spełnianie marzeń

Dziecko potrzebuje bajek do tego, by się prawidłowo rozwijać. Maluchy utożsamiają się z głównymi postaciami, bo w ten sposób uczą się odróżniać dobro od zła, nazywać emocje i odczuwać. Przestrzeń, jaką rodzic kreuje wokół dziecka, jest bardzo ważna. Urodziny to wydarzenie, na którym dziecko ma się czuć dobrze, dlatego warto wprowadzić jego ulubione postacie. Tort dla dziecka to główny gwóźdź programu. Twój maluch będzie zachwycony, jeśli zobaczy deser z autkiem zygzaka McQueen lub z księżniczką Zosią. W cukierni Williams zamówisz takie desery, a do wyboru masz sporo smaków. Jaki najbardziej lubi Twoje dziecko?

Jaki smak tortu dla dzieci jest najlepszy?

W wyborze nuty smakowej zawsze kierujemy się preferencjami osoby obdarowywanej. Jeśli Twoje dziecko uwielbia maliny bądź banany, zastrzeż to w cukierni. Maluch ufa tym smakom, które lubi i zna. Dzieci kochają nuty ulubionych ciasteczek i czekoladek. Bita śmietana, owoce, czekolada – tych składników też nie może zabraknąć. Oto sprawdzone i najczęściej wybierane smaki okolicznościowych tortów dla dzieci:

  • truskawkowy,
  • czekoladowy,
  • śmietanowo – owocowy,
  • z kolorowymi galaretkami,
  • Kinder.

Do wyboru masz klasyczny, okrągły lub kwadratowy kształt. Jeśli spotkanie jest organizowane na dużą ilość osób, zamów większy tort w kształcie prostokąta lub dwupiętrowy. Dla rodziców zabieganych cukiernia Williams https://www.williams.pl/ przygotowała klasyczne torty dla dzieci pod nazwą Kids Jasnoróżowy oraz Kids Jasnoniebieski. Można je dostać od ręki.

Dekoracja dla chłopca i dziewczynki

Oczywiście kolor jest najważniejszy. Pudrowy róż czy błękitny niebieski? To kolorystyczna klasyka. Jednak, jeśli nie jesteś zwolennikiem dzielenia i rozróżniania i tego chcesz nauczyć swoje dziecko, zamów tort w neutralnych barwach. Żółty czy zielony wniosą sporo radości. Na wierzch zamów postać ulubionej maskotki lub pupila. W dekoracji tortów dla dzieci stosuje się wszelkiego rodzaju brokatowe i cukierkowe posypki, bezowe lizaki, czekoladowe kule, makaroniki i sporo innych słodkich elementów. Pracownicy cukierni Williams potrafią zrobić wszystko. Twoje dziecko będzie uśmiechnięte. Urodziny dziecka to okazja to spełnienia dziecięcych marzeń i podkreślenia tego, że dziecko jest najważniejsze. To odpowiedni moment na wyrażenie Twojej miłości wobec niego. A na przecież ma słodki smak.