Zostań trenerem personalnym we własnym studiu MEON EMS

Jeśli należysz do grona osób, które pasjonują się sportem i chciałyby pomagać innym w rozwijaniu tej pasji, wydaje się, że praca trenera personalnego jest dla ciebie wręcz stworzona. Dzisiaj chcielibyśmy jednak zaproponować ci szczególny rodzaj takiego wsparcia, oparty o wykorzystanie najnowszych technologii.

Trener personalny – czym się zajmuje?

Rola trenera personalnego jest bardzo szeroka. W pierwszej kolejności powinien on bowiem poznać cele swojego klienta. Są one jednym z najważniejszych czynników, decydujących o tym, czy w ogóle zostaną kiedyś osiągnięte i jaką drogę należy w tym celu obrać. Poznanie ich pozwala na indywidualne dostosowanie wszystkich kolejnych działań do potrzeb i możliwości klienta.

Na podstawie celów i możliwości trener personalny określa, jakiego rodzaju ćwiczenia będą najbardziej odpowiednie. Dopasowuje ich tempo i intensywność. Jednocześnie dba o zachowanie wysokiego poziomu motywacji, co ułatwia podążanie raz obraną ścieżką. Dodatkowo może także udzielać porad w innych zakresach, w tym w kwestii diety czy drobnych zmian w życiu, służących zdrowiu i lepszej kondycji.

Trener personalny w systemie MEON EMS

W przypadku systemu MEON EMS rola trenera personalnego jest jeszcze szersza niż w przypadku klasycznych ćwiczeń fizycznych. Jest on bowiem niezbędny do dopasowania odpowiednich impulsów elektrycznych, które będą stymulować mięśnie klienta. To on sprawi zatem, że oczekiwane efekty będą się rzeczywiście mogły pojawić.

Taka rozszerzona rola trenera personalnego w systemie MEON EMS sprawia, że każda sesja treningowa odbywa się z nim, w kameralnej atmosferze i jest niezbędną częścią osiągnięcia sukcesu. Trening personalny w systemie EMS jest jednocześnie wliczony w cenę każdego spotkania i nie wymaga wnoszenia dodatkowych opłat przez klientów.

Zostań trenerem w swoim własnym studiu fitness

Trening EMS polega na elektrostymulacji mięśni za pomocą impulsów elektrycznych. W efekcie nawet przy lekkich ćwiczeniach pozwala na osiągnięcie imponujących postępów w ciągu krótkiego czasu. To nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia przy tym bezpieczeństwo i skuteczność.

Decydując się na zostanie trenerem personalnym systemu EMS, możesz jednocześnie podjąć decyzję o otwarciu własnego studia. To atrakcyjna propozycja, w której podstawą jest franczyza MEON EMS. Oznacza ona, że twoja firma zostanie założona przez ciebie pod szyldem znanej marki. Co więcej, otrzymasz od swojej macierzystej firmy całe niezbędne wsparcie merytoryczne, administracyjne i marketingowe. Dzięki temu będzie ci znacznie łatwiej wkroczyć na rynek i rozwinąć własne przedsiębiorstwo niż konkurencji.