CRM dla dewelopera

W branży deweloperskiej i budowlanej dzieje się w ostatnich miesiącach bardzo dużo. Nieustanne zapotrzebowanie na nowe inwestycje mieszkaniowe generuje olbrzymi popyt na mieszkania, a co za tym idzie polskie firmy budowlane i deweloperskie mają pełne ręce roboty. Bardzo często jest tak, że jeden deweloper prowadzi kilka różnych inwestycji mieszkaniowych rozsianych po całym kraju, a nawet Europie. Aby połapać się w całej dokumentacji oraz utrzymywać wysoki poziom dobrych relacji z klientami, mądry deweloper musi mieć łeb na karku. Na szczęście z pomocą przepracowanym deweloperom przychodzą zaawansowane systemy informatyczne, takie jak CRM dla dewelopera. System CRM dla dewelopera jest perfekcyjnie przystosowany do specyficznych potrzeb branży deweloperskiej, a co za tym idzie jego wykorzystanie jest niezwykle pomocne i pomaga usprawnić zarządzanie w obrębie całej firmy deweloperskiej. System CRM dla dewelopera porządkuje działania deweloperów z kontrahentami i klientami o wiele lepiej, niż tradycyjne segregatory z umowami, zbierane fizycznie w siedzibie biura deweloperskiego. Przekonaj się jakie funkcjonalności posiada zaawansowany system CRM dla dewelopera i sprawdź w jakich działaniach pomoże Ci to narzędzie. Postaw na nową jakość w zarządzaniu firma deweloperską – wypróbuj CRM dla dewelopera!

CRM dla dewelopera – kluczowe funkcjonalności

System CRM dla dewelopera to kompleksowe narzędzie, które działa w oparciu o złożone funkcje, jednak jego obsługa jest niezwykle łatwa i intuicyjna. Po krótkim przeszkoleniu sposób działania systemu CRM dla dewelopera bardzo szybko zrozumie nawet laik. Największą korzyścią wdrożenia CRM dla dewelopera w Twojej firmie jest pełna kontrola procesu i nadzór prowadzonych inwestycji na każdym etapie począwszy od planowania i realizacji inwestycji poprzez sprzedaż lokali i kontakty z klientami oraz obsługę posprzedażową, wynajem lokali usługowych coraz serwis gwarancyjny. 

System umożliwia regularną kontrolę postępu prac w obrębie danej inwestycji oraz sprawdzanie na bieżąco poziomu sprzedaży poszczególnych lokali. Dzięki uporządkowanej bazie klientów i kontrahentów, kontakt z poszczególnymi podwykonawcami i nabywcami lokali będzie o wiele prostszy niż do tej pory, po instalacji CRM dla dewelopera

System działa całkowicie zdalnie, a wszystkie dane przechowywane są w bezpiecznej chmurze. Oznacza to, że bez problemu możesz obsługiwać swój system CRM dla dewelopera zdalnie, z dowolnego miejsca na ziemi (również podczas wakacji). Pełna kontrola nad działalnością firmy deweloperskiej jeszcze nigdy nie była tak prosta. Przekonaj się jak wiele działań z zakresu zarządzania firmą deweloperską usprawni Ci instalacja oprogramowania CRM dla dewelopera od zaufanego dostawcy. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym unikatowym narzędziu, jakim jest system CRM dla dewelopera, koniecznie skontaktuj się z przedstawicielami firmy: https://develogic.pl/oprogramowanie-dla-deweloperow. Develogic oferuje małym, średnim i dużym deweloperom kompleksowe i niezwykle intuicyjne w obsłudze narzędzie, które porządkuje działania deweloperów na każdym etapie prowadzonej inwestycji. System CRM dla dewelopera znacząco usprawnia zarządzanie firmą deweloperską i jednoznacznie przekłada się na poprawę relacji z klientami. Sprawdź darmowe demo systemu CRM dla dewelopera lub umów się z przedstawicielem Develogic na rozmowę o możliwościach wdrożenia tego systemu do Twojej firmy deweloperskiej. Instalacja systemu oraz przeszkolenie z jego obsługi zajmuje minimum czasu, a korzyści z wykorzystywania na co dzień systemu CRM dla dewelopera są maksymalne. Przekonaj się już dziś, jak bardzo CRM dla dewelopera usprawni Twoją codzienną pracę i przełoży się na wzrost zysków w Twoim przedsiębiorstwie. Wypróbuj CRM dla dewelopera w swojej firmie już dziś!