Namioty reklamowe

0
433

Ilość sposobów na reklamę, marketing i promocję w dzisiejszych czasach wydaje się nie mieć końca. Od typowych reklam w telewizji, przez duże billboardy, akcje promocyjne w supermarketach, marketing szeptany do pozycjonowania w Internecie. Bardzo ciężko jest się wyróżnić i przebić z reklamą do szerszego grona odbiorców. Czasami warto jest sięgnąć po tradycyjne metody, tym bardziej jeśli chcemy osiągnąć spektakularny efekt – wtedy okazują się być one niezbędne.

Niektóre tradycyjne sposoby reklamy są koniecznie potrzebne i naprawdę nieocenione. Jednym z nich są namioty reklamowe z nadrukiem, szczególnie ważne podczas wszelkiego rodzaju eventów, wydarzeń sportowych a nawet festiwali muzycznych, targów czy giełd.

Wyobraź sobie, że Twoja firma potrzebuje pozyskać nowych klientów i stać się bardziej rozpoznawalna. Masz okazję uczestniczyć w evencie, na którym znajdzie się dużo potencjalnych klientów. Na pewno przydałby się jakiś stand, roll-up, ale czy to wystarczy, czy będziesz wtedy widoczny z daleka, rozpoznawalny? Czy logo Twojej firmy zapadnie ludziom w pamięć?

W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie namiot reklamowy, który możesz spersonalizować i zamówić na reklamydrukarnia.pl/namiot-reklamowy-3x3m. Możesz domówić do niego również leżaki z nadrukiem, flagi, wybrać konstrukcję namiotu, ilość zadrukowanych ścian i oświetlenie. Do namiotów można również dokupić promiennik ciepła – na wypadek, gdyby temperatura na zewnątrz nie była wystarczająco wysoka.

Jakie są zalety namiotów reklamowych?

Namiot reklamowy to nie tylko reklama sama w sobie, ale również miejsce, w których możesz aktywnie promować lub sprzedawać swoje produkty i usługi. To może być także strefa relaksu dla klientów, potencjalnych klientów, miejsce w który oczekuje się na swoją kolej, odpoczywa.

To również ważny punkt przy identyfikacji wizualnej – namiot widoczny jest z daleka, jeżeli jeszcze obok niego postawisz flagi – będzie nie do przeoczenia, a logo Twojej firmy zapadnie w pamięć odbiorców na długo.

Namiot jest prosty w rozłożeniu, nie jest reklamą na stałe, można swobodnie się z nim przemieszczać i zabierać na różnego rodzaju targi w różnych miejscach. A przy tym wszystkim dalej będzie wyglądał poważnie.

Klienci nie będą mieli problemu z odnalezieniem naszego stoiska, można będzie ich również swobodnie zapraszać, ponieważ namiot jest miejscem, w którym można swobodnie usiąść na leżaku i zapoznać się z ofertą firmy.

Namiot reklamowy to rzecz zdecydowanie niezbędna na wszelkiego rodzaju wydarzeniach, gdzie chcesz zareklamować swoje usługi i produkty.