Nacinarka do kartonów HSM Profipack

Jeśli zarządzasz firmą, która wysyła duże ilości produktów, a także ma dużo kartonu do wyrzucenia, ProfiPack może być właściwym rozwiązaniem dla dedykowanym dla ciebie, a także stanowić poważne oszczędności.

Spis Treści

HSM Profipack co to jest i jak działa?

HSM ProfiPack to maszyna, która przekształci odpady tekturowe w materiał opakowaniowy, dzięki czemu będzie doskonałym dodatkiem dla każdej firmy, która wysyła duże ilości produktów. HSM ProfiPack to – w dużym uproszczeniu – niszczarka do kartonów, która może przekształcić nieporęczne pudła kartonowe w doskonale pocięte kartony, które można wykorzystać do amortyzowania delikatnych produktów, przygotowanych do wysyłki.

Maszyna HSM ProfiPack działa podobnie do niszczarki, ale z łatwością radzi sobie z 2-3 warstwami tektury na raz, co oznacza, że nie musisz się nawet martwić o cięcie pudełek przed ich niszczeniem, możesz je po prostu rozbić na płasko, a następnie przepuścić je przez niszczarkę HSM ProfiPack. Rozdrobniona tektura nie wygląda tak samo, jak rozdrobniony papier, a po przepuszczeniu przez maszynę pudełka zachowuje swój kształt, dzięki czemu jest miękką i elastyczną poduszką, która zapewnia bezpieczeństwo produktów podczas wysyłki. Sprawdź więcej informacji o nacinarkach do kartonów na https://loboslink.pl/nacinarki/.

Ile możesz zaoszczędzić, dzięki HSM Profipack?

HSM ProfiPack to rozsądny i praktyczny wkład w ochronę środowiska i jednocześnie przekształcenie twojej firmy w bardziej przyjazną dla środowiska. Dzięki HSM ProfiPack możesz stworzyć własną alternatywę dla pakowania na przykład zamiast styropianu. To biodegradowalny zamiennik tektury, który z pewnością docenią twoi klienci. Recykling odpadów i przekształcenie ich w coś pożytecznego dla firmy to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Zamiast więc wydawać niepotrzebne środki na materiały do pakowania, możesz zainwestować w zakup maszyny HSM ProfiPack, co z kolei pozwoli ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę.

Jeśli masz magazyn, to zapewne jego zakamarki są wypełnione zepsutymi kartonami, których „kiedyś możesz potrzebować” – podczas gdy w rzeczywistości po prostu zbierają kurz i w końcu zostaną przekazane do kosza do recyklingu lub wrzucone do śmieci. Dlaczego więc nie zaoszczędzić sobie trudu i po prostu zniszczyć te pudełka i przechowywać materiały opakowaniowe na wypadek konieczności wysłania kolejnej przesyłki?

HSM ProfiPack to potężna, wydajna i niezawodna maszyna, która może pracować nieustannie. Ma stabilną obudowę i hartowane rolki tnące wykonane z litej stali, dzięki czemu są odporne na zszywki i inne miękkie metale. HSM został specjalnie opracowany do intensywnego użytkowania.

Niszczarki do kartonów to genialne rozwiązanie dla wszystkich obszarów wysyłki i przechowywania. Perforują zużyte kartony i wykorzystują je do produkcji uniwersalnych mat wyściełających z tektury falistej, które są jak nowe lub do produkcji skompresowanego materiału wypełniającego do bezpiecznego transportu ciężkich, lub trudnych do zapakowania przedmiotów. Stosowanie zużytych pudeł kartonowych i kartonów wysyłkowych pozwala zaoszczędzić pieniądze, a także stanowi konstruktywny i praktyczny wkład w ochronę środowiska. Produkcja własnych wypełnień opakowań z tektury jest więc ekonomiczna i przyjazna dla środowiska. Samo urządzenie jest zamontowane na kółkach, dzięki czemu jest mobilne i można z niego korzystać w dowolnym miejscu. Objętość wyściółki materiału opakowaniowego jest regulowana, a sama maszyna ma też wiele innych zalet.

Mocna i wydajna koncepcja napędu umożliwia ciągłą pracę. Stabilna obudowa, wykonana z blachy stalowej, została specjalnie zaprojektowana do intensywnego użytkowania w działach wysyłkowych. Cechuje ją intuicyjna obsługa dzięki wskaźnikom LED na solidnej klawiaturze oraz poziom bezpieczeństwa użytkownika – służy temu wyłącznik awaryjny, który jest umieszczony na HSM ProfiPack P425. Wszystkie dostępne modele mają przyłącze 230 V i najnowocześniejsze, energooszczędne silniki.

Opatentowana geometria rolek tnących i solidne płyty łożyskowe zapewniają długą żywotność maszyny i jednorodne wypełnienie materiału. Obszerny stół podporowy zapewnia wygodną obsługę. Urządzenie spełnia wszystkie krajowe i międzynarodowe normy bezpieczeństwa. W razie potrzeby model HSM ProfiPack P425, można łączyć z urządzeniem do ekstrakcji ( ekstraktor HSM DE 1-8 ).