Newsletter IPO.pl
Szukaj w IPO.pl
Biznes  | Strona główna » Biznes

Ankieta

Jaki będzie dominujący trend na giełdach w 2014 roku?
 

Najnowszy raport

Serwisy ipo.pl

Raporty ipo.pl

RAKS - systemy dla małych i średnich firm
24.08.2007.
Każda firma, która myśli o rozwoju i ekspansji dochodzi do punktu, w którym możliwości gromadzenia i przetwarzania informacji determinują jej dalszy rozwój.


RAKSSQL jest narzędziem, które rejestruje wszystkie zdarzenia gospodarcze zachodzące w firmie, pokazując pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej przedsiębiorstwa. Wspiera przedsiębiorców w bieżącym zarządzaniu firmą oraz w podejmowaniu decyzji dotyczących jej dalszego rozwoju.

RAKSSQL to inwestycja, która zwraca się w krótkim terminie, pozwala skoncentrować się na skutecznym prowadzeniu przedsiębiorstwa, usprawniając działanie i zwiększając wydajność.

RAKSSQL jest systemem w pełni zintegrowanym, dane z każdego obszaru działalności: sprzedaży, obsługi magazynu, finansów, księgowości, kadr i płac trafiają w jedno miejsce, gdzie mogą być dowolnie przetwarzane. Dzięki integracji każdy z obszarów przedsiębiorstwa korzysta na bieżąco z potrzebnych informacji np. sprzedawca w każdej chwili może sprawdzić stan rozrachunków z klientem, księgowa automatycznie księgować dokumenty sprzedaży, magazynier monitorować stany i generować zamówienia do dostawców.

RAKSSQL powstał na bazie 16-letnich doświadczeń firmy MSM w tworzeniu oprogramowania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem. To produkt całkowicie polski, idealnie dostosowany do krajowych realiów gospodarczych jak również standardów Unii Europejskiej.

RAKSSQL oferuje pełną gamę zintegrowanych modułów, zapewniających wsparcie m.in w zakresie:
 • sprzedaży i obsługi zamówień
 • zakupów i dostaw
 • księgowości i środków trwałych
 • kadr i płac
 • zarządzania relacjami z klientem (CRM)
 • zarządzania sprzedażą
 • magazynu i produkcji
 • zarządzania finansami
 • analiz finansowych i budżetowania
 • zarządzania współpracą z kontrahentami z obszaru UE i z poza tego obszaru
 • zdalnego dostępu
Bezpieczeństwo inwestycji
Mając na uwadze optymalizację kosztów zakupu systemu wprowadziliśmy unikatowe rozwiązanie. Klient wybiera z szerokiej gamy tylko te elementy, które są dla niego niezbędne, osiągając w ten sposób najlepszy wskaźnik możliwości do ceny systemu. Dzięki pełnej integracji, rozbudowa jest szybka i bezproblemowa. Może być wykonana w dowolnym momencie, wraz ze zmianą potrzeb firmy.

Brak dodatkowych opłat licencyjnych
Razem z RAKSSQL użytkownik otrzymuje nowoczesną, szybką i bezpieczną oraz całkowicie darmową bazę danych SQL dla nieograniczonej liczby użytkowników. Zapewnia ona w pełni bezobsługową pracę, eliminuje zarówno koszty szkolenia personelu jak i koszty związane z bieżącą administracją i konserwacją.

Możliwość wyboru systemu Linux
RAKSSQL daje możliwość wyboru systemu operacyjnego serwera, na którym będzie działać baza danych SQL. Wykorzystanie darmowego systemu Linux (na życzenie oferujemy Klientom darmową dystrybucje systemu Linux dedykowaną do współpracy z RAKSSQL) zdecydowanie obniża całkowity koszt związany z zakupem i użytkowaniem oprogramowania.

Gwarancja satysfakcji
Wszystkim naszym klientom udzielamy Gwarancji Satysfakcji, która pozwala na zwrot programu w ciągu 30 dni od daty jego zakupu w przypadku niezadowolenia Klienta z jego działania.


Więcej informacji pod adresem: www.raks.pl
Autor: MSM Sp. z o.o.
Oceń artykuł   Dodaj komentarz
Jak założyć własną firmę
Eventy imprezy dla firm

Eksperci IPO radzą

Kapitał pod ręką
Znaczny wpływ na dostępność kapitału dla przedsiębiorstw wywiera Nowa Umowa ...
Przy zakupie kateringu można odliczyć podatek
Zakup usług kateringowych pozwala nabywcom odliczyć naliczony VAT. Możliwości takiej ...
Biznes plan powinien być przejrzysty
Nie ma ścisłych reguł dla przygotowania dobrego, skutecznego biznes planu. ...
Rozwój Grupy Kapitałowej FAM
Myśląc o dalszym rozwoju najbardziej interesują nas projekty skoncentrowane w ...
Promocja pierwszej publicznej oferty akcji spółki
Hossa na giełdzie trwa już od kilku lat, inwestorzy przyzwyczaili ...